ONLY EVO BEYOND – KAĞIT HAVLU APARATI

ENERJİSİNİ SİZDEN ALDI

ENERJİSİNİ SİZDEN ALDI

KAĞIDI HAFİFÇE AŞAĞI DOĞRU ÇEKTİĞİNİZDE BAŞKA HİÇ BİR ENERJİYE İHTİYAÇ DUYMADAN GEREKLİ MİKTARDA KAĞIT HAVLUYU ONLY EVO BEYOND OTOMATİK OLARAK KESEREK SİZE VERECEKTİR.

Piyasada kullanılan ürünlerin bıçak kısımlarının çelik olması ilk bakışta ürünün sağlam ve uzun ömürlü olduğu imajını vermektedir, aslına bakıldığında ciddi bir gerçek gözardı edilmektedir. Uzun süreli kullanımlarda bıçak ağzının ürün ile sürekli temas halinde bulunması bıçağın zamanla körelmesine sebep olmaktadır.

Patentli ürünümüz olan “kompozit yapılı bıçak sistemi” piyasada kullanılan çelik yapıya oranla daha basit bir teknolojik üründür. İşte bu basitlikteki detay son derece önemlidir. Kompozit yapılar sürtünme işlemi sürekli olduğunda keskinleşen bıçak ağzı yapısı ile çelik ürünlerin yapısına ters bir işlem sağlamakla beraber uzun süreli kullanımlarda dayanıklılığını ispatlayan bir ürün olarak müşterilerimizin ilk tercihi olacaktır.

ONLY EVO BEYOND NEDEN FARKLI ?


Elektrikle çalışan aparatlara göre

Elektrikle çalışan aparatlara göre

Elektrik kullanılmadığı için enerjiden tasarruf ediyor.
Islak zeminde elektrik çarpmasını engelliyor.
Only Evo Beyond çalışması için gerekli olan kinetik enerjiyi sizden aldığı için onu monte ederken priz bulunan bir duvar seçmeniz veya başka bir yerden enerji kablosu çekme gibi bir zorunluluk doğal olarak ortadan kalkar ya da başka bir deyişle sizi duvarda priz açmak gibi gereksiz teferruatlardan kurtarır,
Kurumunuzda başınıza gelebilecek elektrik çarması gibi sonuçları ortadan kaldırır.
Pille çalışan aparatlara göre

Pille çalışan aparatlara göre

Pille çalışan aparatla 2 ayda bir 4 adet büyük boy çelik pil takılıyor. Yıl sonunda 24 adet çelik pil kullanılıyor. Bu da yaklaşık olarak makinenin değeri kadar masraf açıyor. Pil oksitlenmesi sonucu makineye zarar veriyor. Evo Beyond makinesinde böyle bir sıkıntı yaşanmıyor. Piller devamlı bir eleman tarafından kontrol edilmek zorunda ve bu da iş kaybına sebep oluyor. Piller civa ve kurşun içerdiği için kimyasal atık oluşturduğundan dolayı kurumunuzun marka değerini düşürüyor.

DÜNYADA İLK VE TEK


PATENTLİ KOMPOZİT BIÇAK TEKNOLOJİSİ

PATENTLİ KOMPOZİT BIÇAK TEKNOLOJİSİ

Piyasada kullanılan ürünlerin bıçak kısımlarının çelik olması ilk bakışta ürünün sağlam ve uzun ömürlü olduğu imajını vermektedir, aslına bakıldığında ciddi bir gerçek gözardı edilmektedir. Uzun süreli kullanımlarda bıçak ağzının ürün ile sürekli temas halinde bulunması baıçağın zamanla körelmesine sebep olmaktadır. Patentli ürünümüz olan “kompozit yapılı bıçak sistemi” piyasada kullanılan çelik yapıya oranla daha basit bir teknolojik üründür. İşte bu basitlikteki detay son derece önemlidir. Kompozit yapılarsürtünme işlemi sürekli olduğunda keskinleşen bıçak ağzı yapısı ile çelik ürünlerin yapısına ters bir işlem sağlamakla beraber uzunn süreli kullanımlarda dayanıklılığını ispatlayan bir ürün olarak siz müşterilerimizin ilk tercihi olacaktır.

ÖZEL ŞİFRE İLE CİHAZINIZ KORUMA ALTINDA

ÖZEL DOKUYA SAHİP 175 MT UZUNLUĞUNDA KAĞIT HAVLU

ONLY EVO BEYOND – KAĞIT HAVLU APARATI