yntm-logo2

KALİTE POLİTİKAMIZ

“Kalite insan için bir haktır” sloganı ile yola çıkan Yöntem Kağıt ailesi kurulduğu günden bugüne sürekli olarak her ürettiği ürünün bir öncekinden daha kaliteli üretebilmek için durmaksızın çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan AR-GE laboratuarlarımızda üretilen ürünler sürekli olarak değişik testlere tabi tutulurlar ve üretim prosesinde meydana gelebilecek hatalar en aza indirgenerek mükemmeli yakalama yolunda azimle ve durmaksızın çalışılır. Dünyada gelişen yeni teknolojiler sürekli olarak takip edilip inceleme altına alınır ve biz daha iyisini nasıl yaparız sorgusu ile daha iyisini üretebilmek için çaba sarfederiz.

Üretkenlik ve ülke ekonomisine katma değerler kazandırmak politikaları ancak çevre duyarlılığı ve “önce zarar verme” ilkesi gözönünde bulundurulduğunda değer kazanır ve işte ancak o zaman gerçek kazanımlar elde edilmiş olur. Doğanın bize sundukları sonsuz olmadığı gibi, mevcut kaynakların bir gün tükenebileceği üretim prosesinde yeni kaynaklar oluşturmak fikrini gündeme getirmiştir.

Yöntem Kağıt ailesi doğadan aldığını doğaya tekrar kazandıran ve asla çevreye zarar vermeyen bir üretim prosesi uygulayan sektörün lider kuruluşlarındandır.