YÖNTEM KAĞIT AİLESİ

YÖNTEM KAĞIT AİLESİ

Yöntem ailesi olarak; kurulduğumuz 1996 yılından beri üretimlerimizde daima kaliteye odaklandık. Ülkemizin özellikle kağıt sektöründe başta yüzde yüz dışa bağımlı çalışırken günümüzde bu bağımlılık neredeyse tamamen ortadan kalkmış ve kağıt üretiminde kullanılan hammadde ve ara malzemeden başlayarak tüm makina ve ekipmanlarıyerli sanayi kullanılarak üretilmeye başlanmış ve firmamız bu gelişim sürecinde ülkemize önemli değerler kazandırmıştır.

Yönümüzü sürekli gelişim ve büyümeye odaklayarak yenilikçi ve sürdürülebilir fiyat politikaları üreten Türkiyenin en büyük endüstriyel kağıt üreticisi haline geldik. Yöntem Kağıt ailesi iştirakleri ve kendi özkaynakları ile hiçbir finansal desteğe ihtiyaç duymadan büyümeye devam ediyor.

Ticari felsefesini kendi yöntemlerimiz ile kendi ürünlerimiz şeklinde yoğuran Yöntem Kağıt dışa bağımlılığı yoketme konusunda firma içi arge çalışmalarının yanısıra aynı zamanda ülkenin önde gelen bilim kuruluşları ile de işbirliği yaparak sürekligelişim ve sürekli inovasyon yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

YÖNTEM KAĞIT AİLESİ KURULUŞLARI

    • YÖNTEM KAĞIT PAZ. LTD ŞTİ.
    • ESSEL KAĞIT HAMMADDE ÜRETİMİ
    • YÖNTEM OLUKLU MUKAVVA ÜRETİMİ
    • ESSEN HOUSE
    • ESSEN AVM

Yöntem Kağıt Ailesi Kuruluşları Türkiyenin farklı illerinde kağıt sektöründe hizmet vermektedir. Zonguldak Çaycuma’da bulunan ESSEL markası ile hizmet eden fabrikamızda hammadde üretimi yapılmaktadır. Kocaeli – İzmitte bulunan fabrikamız YÖNTEM markası ile endüstriyel ve ev kullanımı için tvalet kağıdı, kağıt havlu ve kağıt peçete üretimi yapmaktadır. YÖNTEM OLUKLU fabrikamız oluklu mukavva üretimi görevini üstlenmiştir. ESSEN HOUSE inşaat sektöründe ESSEN AVM ise perakende satış sektöründe yer almaktadır.